Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–14:00

0
Мій кошик

Пальник на пелетах

Що таке пелетні пальники
Майже кожен з нас займався опаленням котлів гранул. Вони використовуються в тих місцях, де немає газу, а в деяких випадках та електриці. Спеціальні гранули, отримані на виробництві, використовуються як паливо для котлів. Нагрівальний пристрій складається з декількох компонентів, серед яких стає знайомим гранул, з якою має бути більше.

Особливості дизайну гранулятора

Почніть знайомство з елементом випливає з свого пристрою. Включає такі компоненти, такі як бункер для зберігання, пальник, встановлений на котлі, гвинтовий конвеєр, а також контрольну систему та підтримують необхідну температуру.

Як працює пелетний пальник

Сучасні пелетні пальники  можуть працювати в автономному режимі. Час автономії залежить тільки від розміру бункера, де паливо засинає. Постачання палива до пальника відбувається з ліфтом. Підйомні гранули з дна гранульованого пальника виконується пластиковими трубами. Майже всі пальники мають форму решітки сітки на поверхні якого відбувається процес згоряння. Постійний контроль над цією небезпечною реакцією здійснюється шляхом застосування фотоелементів. Оскільки процес згоряння неможливий без повітря, то плануючи придбати пальник гранул, переконайтеся, що він має шанувальник бажаної потужності. Контроль за допомогою операції всіх компонентів повністю виконує блоку керування в автоматичному режимі.

Переваги Pellet Burner

Серед переваг цього елемента виділяються:

-рівень автоматизації, що відповідає сучасним вимогам;
-розробок у автоматичному режимі;
-пальник для гранул легко встановити;
-за винятком вогню гранул у бункері;
-офлайн-операція протягом 3-4 тижнів.
-незважаючи на існуючі переваги, пальник гранул має як недоліки. Серед них:

Більшість пристроїв абсолютно невраховуються в жорстких кліматичних умовах, характерних для нашої країни;
Високоякісні гранули. Основним видом палива являє собою гранули. Вони мають високу вартість;
Гранутні пальники Україна відрізняється високою вартістю.

Серед декількох моделей можна знайти, а вбудований компресор. Під час горіння на пальника може утворювати золу. Компресор полегшить пальника для гранул з депозитів у вигляді золи. Модуль GSM встановлений окремо. Він має високу вартість, але це дозволяє контролювати елемент на відстані. Для того, щоб пелетний пальник був доставлений з несанкціонованого доступу, ви встановлюєте пароль.

Тривалість терміну служби та якісні роботи - це два вимоги, які представлені гранульованими пальниками. Для того, щоб відчути ці якості, щоб повністю подивитися лише на продукти відомих компаній. Крім того, перед покупкою палера, щоб ознайомитись з відгуками власників, які стали власниками цього обладнання.

Немає товарів

Вгору