За 21 рік роботи на українському інженерному ринку Вайлант Груп  добре вивчив проблеми, викликані неправильним проектуванням системи опалення.

А будучи частиною німецької компанії зі 140 річною історією і глибокими традиціями інженерного мистецтва  навчилися підходити до вирішення проблеми комплексно. Наша компанія на українському ринку виступає не тільки як постачальник котлів, але і як експерт в інженерії системи теплопостачання, фахівця, який запропонує замовнику її ключові компоненти. Підбере їх так, щоб вони успішно поєднувалися один з одним. Це котли, різні аксесуари (автоматика, димоходи, гідравліка, бойлери та багато іншого).

У 2015 році ми виводимо на український ринок сталеві панельні радіатори під  маркою Vaillant.

Загальновідомо, що радіатори - друга (а іноді і перша) за вартістю після котла позиція в специфікації системи теплопостачання. Від правильного вибору радіаторів залежить, чи зможе котел ефективно обігріти приміщення, і довговічність всієї системи опалення.

Дуже важлива сумісність матеріалів, з яких виготовляється теплообмінник котла і радіатор. Вона запобігає виникненню електрохімічної корозії. Узгодженість теплової інерції системи опалення та радіаторів дозволяє автоматиці працювати в найбільш економічному режимі.

Ще два важливих аспекти: зовнішній вигляд і функціональність - радіатори повинні добре вписуватися в архітектурний вигляд приміщення. Вартість радіаторів повинна розумно співвідноситися з вартістю всієї системи.
На нашому ринку поки що зберігаються непогані позиції алюмінієвих радіаторів. Вони мають ряд переваг, але, з нашої точки зору, не є найкращим рішенням для автономної системи теплопостачання.

У Німеччині, де частка автономних систем опалення найвища в Європі, алюмінієвих радіаторів не зустрінеш. По-основному там використовуються сталеві панельні радіатори. І це неспроста. Саме вони найкращим чином поєднуються з сучасними опалювальними котлами за матеріалом, теплової інерції, і по тривалого терміну служби.

Крім того, сталеві панельні радіатори мають привабливий зовнішній вигляд, вони доступні в широкому асортименті за довжині, ширині, товщині і тепловіддачі, і дуже енергоефективні. Українськими споживачі вже починають по достоїнству оцінювати ці переваги. Саме тому продажі сталевих панельних радіаторів в Україні зростають випереджаючими темпами.

Група Vaillant Більше 10 років виробляє радіатори на своєму власному сучасному заводі в Туреччині, і тепер ми бачимо, що прийшла пора для виведення цієї продукції на український ринок. Причина цього рішення проста: радіатори під брендом Vaillant відрізняються неперевершеним співвідношенням «ціна - якість».

Сучасна система виробництва і великі обсяги випуску, а також німецька ретельність при розробці, виробництві і контролі якості, дозволяють нам отримати на виході якісний продукт за доступною ціною. Тому ми маємо можливість позиціонувати свої радіатори в середній ціновій категорії.

Оскільки опалювальні котли марки Vaillant є лідером в преміальному сегменті ринку, їх спільне використання зі сталевими панельними радіаторами Vaillant дозволить збирати ефективні, надійні і економічні системи теплопостачання.