Компанія "БудеТепло" займає лідируючу позицію на українському ринку опалювальних продуктів та є одним з найбільших постачальників систем опалення та твердого палива в Україні. Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором SAS, Defro, Red  та дистриб'ютора 110 провідних виробників з 15 країн Америки, Європи та Азії.

Наші конкурентні переваги
3 Зручних формати магазину:

-Якщо вам потрібна доставка товарів, індивідуальний підхід, допомога оператора, і якщо ви заощаджуєте час - у вашій службі та замовлення на контактному центрі ".
-Якщо ви віддаєте перевагу зручному, швидкому, автоматичному обслуговуванню, можливість замовлення 24 години на добу та багато корисної інформації - у вашому службі інтернет-магазину www.budeteplo.com.
-Якщо ви хочете себе, у зручний час і з заощадженнями на доставку, забрати своє замовлення - сервіс служби самостійного рівня в інтернет-магазині "БудеТепло". Служба працює у Львові та Львівській області.
Гарантована якість обслуговування та високі стандарти обслуговування
У нас є найсучасніша технічна техніка, яка дозволяє швидко реагувати на ваші потреби. Ми будемо виконувати всі неприємності для розробки замовлення. Наші фахівці супроводжуватимуть вас на кожному етапі покупки, з початку замовлення, перш ніж доставка до вашого офісу. Перейдіть до нас легко! Контактний центр оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє пропустити один дзвінок від наших партнерів. Особистий менеджер проведе консультацію для вас та доставити наш каталог вашого першого запиту.

Точно в строк
Мережа логістичних компаній дозволяє забезпечити доставку товару за короткий час. Безкоштовна доставка при замовленні від 50 000 грн. Вивчайте більше.

Ми завжди чуємо ваші побажання
Наша група партнерської служби завжди готова знати, якщо ви задоволені сервісом, слухайте всі побажання та пропозиції, і допомагають зрозуміти питання про інтерес.

"БудеТепло" у цифрах
7 років успішного просування на ринку опалювального обладнання
Отримання товару понад 180 міст України
Майже 120 партнерів по всій Україні
Більше 12 000 задоволених покупців