В даному розділі пропонуємо Вам ознайомитися з котлами тривалого горіння торгової марки Krzaczek. Якщо Вас цікавить хороша якість за розумною ціною, то котли Krzaczek - це те, що Вам потрібно.

Котли тривалого горіння Krzaczek побутового призначення представлені на нашому сайті моделями серії SK-SADOWY, а також SKD / P, котли тривалого горіння Krzaczek SKG і SKG Plus. Їхні потужності (від 10 кВт до 68 кВт) досить для обігріву заміських будинків, дачних котеджів або інших не дуже великих будівель, наприклад, магазинів, гаражів, павільйонів. А ось більш потужне опалювальне обладнання ТМ Krzaczek (від 98 кВт до 400 кВт) підійде для великих промислових об'єктів, цехів, адміністративних будівель, шкіл, лікарень та ін. Якщо Вас цікавить саме промислова серія котлів Krzaczek, то зверніть, будь ласка, увагу на модель SKD / R.

Перед тим, як котли тривалого горіння Krzaczek купити, давайте розглянемо види палива, на якому вони працюють:

  • дровах,
  • вугіллі і вугільного пилу,
  • трісці,
  • пеллетах,
  • брикетах,
  • інших деревних відходах,
  • а також на ріпаку,
  • ячмені та вівсі.

Котли тривалого горіння Крачек, як і багато інших котли тривалого горіння, придатні для використання в будь-якій системі опалення, як з природною, так і з примусовою циркуляцією води. Вони працюють за принципом верхнього горіння при включеному вентиляторі поддува повітря, а якщо є перебої з електрикою, то котел автоматично перемикається на нижню горіння. Звичайно, з включеним вентилятором, рівень ККД котлів Krzaczek досягає максимально високої позначки - 88%. А тривалість роботи на вугіллі при верхньому горінні коливається від 22-24 годин.
Дизайн котлів Krzaczek удосконалювався роками, виходячи, перш за все, з експлуатаційних потреб. Наприклад, широкі завантажувальні дверцята та просторі камери згоряння котлів тривалого горіння Krzaczek максимально зручні, адже в них містяться досить великі дрова, які не потрібно додатково розпилювати.

Купуючи, твердопаливні котли тривалого горіння Krzaczek ціна в нашому магазині Вас приємно здивує, крім знижок та інших бонусів Ви перш за все гарантовано отримуєте надійний і довговічний джерело тепла, який зручний і дуже простий в експлуатації! Виробник Krzaczek гарантує європейську якість свого обладнання - переконайтеся самі, замовляйте котел тривалого горіння Krzaczek саме у нас!